2.El Konteyner Alan Firmalar

Ticari yada farklı projelerde kullandığınız ve artık ve işlevi kalmamış tüm konteyner ürünlerinizi firmamız satın almaktadır. 2.el konteyner alan firmalar sayısı ülkemizde oldukça azdır. Bikonteyner bu işleri profesyonel kadroları ile yürüten kurumsal bir kaç firmadan biri olarak öne çıkmaktadır. Az veya sayısı fazla tüm konteyner modellerini bizlere ulaşarak hemen satabilirsiniz. Tüm müşterilerimize aynı gün içerisinde ikinci el konteyner alım satım konusunda hizmet vermekteyiz.

Tüm 2.El Konteynerleri Alıyoruz

2.el konteyner alan firmalar olarak şantiye konteyneri, ofis konteyner, yatakhane konteynerleri, lojistik sektöründe kullanımında olan tüm konteyner çeşitlerinde alım yapmaktayız. Ölçü ve ebatları ve iç kullanım şekilleri her ne olursa olsun tüm konteyner ürünlerinizin satma planınızda mutlaka ekibimize ulaşınız. Bikonteyner şu an için sadece İstanbul ve yakın çevrelerde hizmet vermekte olup ileri dönemlerde Türkiye genelinde Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere bir çok ilimizde hizmet verecektir.

İstanbul ikinci el konteyner alanlar arayışınız varsa mutlaka Bikonteyner uzmanlarından da fiyat teklifi talep ediniz. Konteyner uzmanlarımız satın alınacak konteynerli yerinde görmek üzere ücretsiz keşif hizmetleri ve tespit hizmetleri de sağlamaktadır.

istanbul 2.el konteyner alan firmalar olarak ekibimize mutlaka ulaşın

2.El Çıkma Konteyner Alan Firmalar

Konteyner modeliniz ne olursa olsun ve kullanım süresi ne kadar fazla olsada hurda sınıfında değerlendirmemeniz gerekir. Bir çok kişi 2.El konteyner alan firmalar bulamadığından yada değerine ulaşamadığından hurdacı ile çözüm düşünmektedir. Ancak bu tarz bir değerlendirme yöntemi sizler için hiç bir şekilde avantajlı olmayacaktır. Tüm 2.el konteyner satışlarınız mutlaka firmamız ile irtibat kurup ekiplerimizle tanışınız. Kesinlikle sizlere nitelikli hizmet verecek olup incelenecek olan konteyner için en iyi değer tarafınıza verilecektir. Sizlerinde kabul etmesi halinde konteyneri nakit ödeme yaparak sizlerden satın almaktayız.
2.el konteyner alan firmalar

2.el Konteyner Firma Hizmetleri

Bikonteyner ikinci el konteyner alan firmalar olarak sadece alım yapmamaktadır. Konteyner kiralama talebinizde istediğiniz özelikleri üstünde barındıran bir çok konteyner ile hizmet sağlıyoruz. Yine konteyner alım satım hizmeti verdiğimiz gibi mevcut konteynerleri için yer bulmayanlara güvenli bir muhafaza alanı için parsel kiralama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Tüm kiralama ve satış işlemleri için hemen bizi arayabilirsiniz.Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!