21 m2 tek odalı konteyner alımlarımız devam ediyor. Şantiyelerde kullanılmış, ofis konteyneri olarak değerlendirmiş tüm yaşam konteynerleri değerinde satın alıyoruz. İkinci el konteyner satmak için bizi arayınız. Firmamız İstanbul içinde aynı gün adresinizden ücretsiz keşif hizmeti vermekte ve adresinizden hemen konteynerleri almaktadır.

Yatakhane, wc, duş, ofis ve çok amaçlı kullanıma uygun 21 m2 tek odalı konteynerler için en iyi fiyatı veriyoruz. Eğer ikinci el konteyner satmak istiyorsanız firma uzmanlarımıza hemen şimdi ulaşın.

Pratik kullanım için en ideal çözüm olan konteyner ürünleri her zaman değeri kurmaktadır. İnşaat sektöründe proje tanıtımı ve şantiyelerde de sıkça kullanılmaktadır. Tüm konteyner ve kabin modellerinde en iyi fiyatlar ve nakit ödeme ile alım yapıyoruz. 

İkinci el konteyner fiyatları tespit işleminden sonra tarafınıza iletilmektedir. Ümraniye ikinci el konteyner firması olarak Anadolu yakasında her bölgede en aktif firmayız. istanbul Avrupa yakası içinde mobil ekibimizle her gün hizmet veriyoruz. 

Henüz görüntüleme yok.

“21 m2 tek odalı konteyner” ilk inceleyen olun;