İkinci El Konteyner Fiyatları 2023

Konteyner ihtiyacınız olduğunda yeni üretimler oldukça pahalı olmaktadır. İkinci el konteyner fiyatları 2023 senesine özel olarak oldukça uygun fiyatlı olarak alımlar yapılabilir. Bikonteyner firması olarak piyasada olan tüm konteynerlerin alımları yapılmakta olup özel olarak bakım işlemleri yapılarak yeni ayarında temiz olarak satışa sunulmaktadır.

Konteyner fiyatları bir çok özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Konteyner modeli, ebatları, kalan kullanım ömrü, oda sayısı, aksesuar gibi özellikler fiyat belirleyicidir. 2023 yılında önceki senelerde olduğu gibi 2. el konteyner en uygun fiyatlar ile teslim edilmektedir. Her konteyner standart fiyatlar olmayarak 1000 TL ile 20,000 TL bandı arasında değişkenlik gösteren fiyatlarda olmaktadır.

2. El Konteyner Fiyatları 2023

İnşaat şantiye konteynerleri, ofis konteynerleri, tuvalet konteyneri gibi daha bir çok farklı modellerde alım yada satım yapmaktayız. Hem sıfır hem ikinci el konteyner olarak alışveriş yapılmakta olup Bikonteyner olarak sadece uzman olduğumuz alanda hizmet verilmektedir. 2. el konteyner fiyatları 2023 en uygun şekilde tutularak değerinde çözümler üretilmektedir.

Tüm bütçelere uygun olarak 2. el konteyner alımı, satışı ve kiralama hizmetleri verilmektedir. Bikonteyner konteyner kiralama hizmetleri yanında ikinci el konteyner satmak isteyen müşterilerimize hizmet vermektedir. İkinci el konteyner fiyatları 2023 yılı için Bikonteyner ekibimize ulaşarak güncel bilgi alabilirsiniz.

2. El Konteyner Fiyatları 2023

İkinci El Tek Odalı Konteyner Fiyatları

Konteyner seçimleri arasında odalı olan modellerde seçilmektedir. İkinci el konteyner fiyatları 2023 yılı için ekonomik fiyat teklifini biz vermekteyiz. 1000 tl – 10,000 tl arasında değişen tek odalı konteyner fiyatları verilmekte olup geçen senelere nazaran zam yapılmadan hizmet verilir. Bikonteyner firmamızdan teklif almadan kesinlikle konteyner alışverişi yapmamalısınız.

Konteyner almak istediğinizde ister firmamıza ulaşarak resim ve detaylarını isteyebilir yada Bikonteyner şirketimizin şubelerini ziyaret ederek görebilirsiniz. Anında teslimat özelliğimiz ile sürekli hazır halde beklemekte olup ikinci el tek odalı konteyner fiyatları en uygun şekilde verilmektedir.

İkinci El Tek Odalı Konteyner Fiyatları

İkinci El Şantiye Konteyneri Fiyatları

İster bir adet şantiye konteyneri satın yada toplu olarak alışveriş yapmak için en yüksek ve nakit ödeme yöntemini firmamızda bulacaksınız. Konteyner imalatının yapıldığı tarih ile kalan kullanım ömrü her ne kadar belirleyici olsa da ebatları ve mevcut halide fiyatların netleşmesi için önemlidir. İkinci el şantiye konteyneri kiralama fiyatları almak için firmamızı arayın hemen fiyat teklifimizi iletelim.

Elinizde bulunan ve satmak istediğiniz tüm şantiye konteyner ürünleri için bizleri arayın hemen yerinize gelip ekspertiz yapalım. Uzmanımız gerekli incelemeyi yapacak olup hemen sizlere net fiyat teklifimizi verecektir. İkinci el konteyner fiyatları 2023 listesine ulaşmak için şimdi bizi arayabilirsiniz. Yapı alanları, inşaat şantiyelerinde genelde toplu ve yüksek sayıda kullanılan bu konteyner için kazançlı çıkacağınız alışveriş için bize ulaşabilirsiniz.

 

2 El Wc Duş Konteyner Fiyatları

Değerinde fiyatlar ile alışveriş yapabilir ve bütçenize zarar vermeyecek fiyatlar ile alışveriş yapabilirisiz. Personel ve çalışanların günlük wc ve duş ihtiyaçları son derece pratik bir şekilde çözümlenmektedir. Standart ölçülerde olsa da özel üretim ve imalatsa yapılmaktadır. Wc duş konteyneri genelde inşaat ve yapısal alanlarda çok fazla tercih edilmektedir.

ikinci el konteyner fiyatları temiz ve doğru şekilde verilmektedir. Wc ve duş amaçlı kullanılmakta olan bir çok farklı türde konteyner modeli bulunur. Düzenlenen çeşitli organizasyon ve etkinliklerde wc konteynerleri son derece gerekli ve zorunludur. Kalabalık her etkinlik, konser, spor karşılaması, açılış, toplantı gibi durumlarda bizlere 0 532 382 33 53 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir yanıt yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!