İkinci El Konteyner Fiyatları

İkinci el konteyner fiyatları konteyner modeli, mevcut durumu ve içindeki bulunan ek aksamlara göre farklılık göstermektedir. Bikonteyner ikinci el konteyner alımlarında sizlerden aldığı her model konteyner için değerinde fiyat teklifi vermekte ve sizleri asla mağdur etmemektedir. Piyasa da bir çok farklı konteyner modeli bulunmaktadır. Sitemiz bikonteyner.com üzerinden net bir fiyat belirtmek yanıltıcı olacağından bir detay belirtilmemiştir. Satmak istediğiniz konteyner özelliklerini ve fotoğraflarını bizlerle paylaştığınız hemen fiyat teklifi verilebilmektedir.

Konteyner Ödemelerini Nakit Yapıyoruz

İstanbul ikinci el konteyner alım satım konusunda profesyonel ekipleri ile eksiksiz bir hizmet sunan firmamız satın aldığı tüm ürünler için ödemelerini sizlere nakit olarak yapar. Birden fazla konteyner bulunuyorsa bizleri arayıp uzmanlarımızın yerinde tespit ve fiyat teklifi vermesini de isteyebilirsiniz. Her ne kadar konteyner ürünleri birbirine benzer olsa da kullanım ömrü, gereken tamirat onarım hesaplaması fiyatların oluşmasında etkendir. İkinci el konteyner fiyatları için sizleri koruyan ve firma anlayışı ile hizmet veriyoruz. Ölü fiyat yada değerinin çok altında hiç bir zaman fiyat vermiyoruz.

Konteyner Kiralama Fiyatları

İkinci el konteyner fiyatları ve kiralama fiyatlarını sizlerden gelen talep ve ürün özellik isteklerine göre belirtiyoruz. Lütfen ihtiyacınız olan konteyner özeliklerini bizlere iletiniz. Projenize en uygun uzun süreli yada kısa süreli konteyner kiralama fiyatlarını ekiplerimizde bulacaksınız. Konteyner nakliye, montaj ve kurulumların tamamı firmamız tarafından yapılabilmekte olup fiyatlar içinde ekstra bir gideriniz bulunmamaktadır.

Sitemiz bikonteyner.com içerisinde bulunan iletişim numaralarından yada form gönderimi yaparak bizlere lütfen talelerinizi gönderiniz. 2.el konteyner fiyatları için gün içinde ekiplerimiz sizlere hemen hızlı dönüş sağlayacaktır.Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir yanıt yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!