1–9 arasında 50 sonuçlar gösteriliyor

İkinci el konteyner alıcısı ve satış yapmak isteyen bir çok kişi bulunmaktadır. Firmamız konteynerlerini satmak isteyen yada kısa veya uzun süreli konteyner kiralamak isteyenlere nitelikli kaliteli hizmet vermektedir. Tüm konteyner modelleri ve çeşitlerinde değerinden nakit alım yapmaktayız. İlanla veya farklı yöntemlerle uğraşmadan ikinci el konteynerinizi hemen kolayca firmamıza satabilirsiniz.

Bir çok farklı imalat modeli bulunan konteynerler farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Yaşam konteynerleri konut amaçlı kullanıma uygun aynı zamanda yatakhane, ofis büro amacı içinde uygundur.

Şantiye konteyneri, ofis konteyneri, konteyner ev modelleri de lojistik dışında kalan konteyner çeşitleridir. Firmamız lojistik amaçlı kullanına konteyner haricindeki tüm modelleri değerine nakit ödeme karşılığında hemen satın almaktadır.

İkinci El Konteyner Modelleri

Şehir içinde sıkça görmeye alışık olduğunuz şantiye konteynerleri genelde sandwic panel, birleşim panelli ve galvaniz paslanmaz olan çeşitlerdir. İnşaat projelerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alır. Heme işçililerin barınması için kullanılır hem yemekhane hemde yatakhane için uygundur. Şantiye konteyneri ortlama 21 m2 tek odalı olup birleştirmeli olarak da değerlendirilir.

Ofis konteyneri ise bir çok farklı projede değerlendirilebilir. Tanıtım ofisi, evrak büro ofisi, pratik mağaza veya daha bir çok farklı kullanım çeşidi bulunur.

Konteyner evler ise tamamen yaşam odaklı kullanımlar içindir. Klasik standart imalat dışında kişinin talebine göre farklı tasarımlarda üretimi bulunmaktadır. Konteynerin kullanım süresi veya kurulacağı alana göre özel tasarım yaptıran sayısı oldukça fazladır.

İkinci El Konteyner Fiyatları 2023

Firmamız eski yeni nesil tüm konteyner için alım sağlıyor. Fiyatları belirlenirken hem satıcının hemde firmamızın zarar görmemesi için detaylı bir fiyat tetkiki yapıyoruz. Şimdiye kadarki konteynerin kullanılan süresi ve kalan ömrü fiyatların netleşmesi için belirgendir. İkinci el konteyner mevcut metrekaresi, yalıtımı, oda sayısı, aksesuarları da fiyatların belirlenmesi için öncemli bir detaydır.

Konteyner satışı için bize ulaşan her müşterimize yerinde ücretsiz fiyat keşif hizmeti vermekteyiz. İsterseniz yerinizde gelmeden de bizlere konteyner fotoğraflarını gönderebilir ve ekibimizden fiyat alabilirsiniz.

İkinci El Konteyner Alanlar 

Eskici ve hurdacılar da ikinci el konteyner almaktadır. Bununla beraber bireysel alıcı bulmak için ilan yönteminide deneyebilirsiniz. Aycak her iki seçimde sizleri yoracak veya zarar uğratacaktır. İlanla satmak isteseniz onlarca kişi ile görüşmeniz gerekecektir. Hurdacı ve eskicilere vermeniz halinde ise çok düşük fiyat telifleri gelecektir.

İkinci el konteyner alan yerler olarak 10 yıldan fazladır güvenilir satışın adresiyiz. Konteynerinizi bize satın kurumsal nitelikli hizmet alın.