İkinci El Ofis Konteyner

ikinci el ofis konteyner

Konteyner ihtiyacı bir çok alanda bulunmakta olup ofis olarak kullanımda son derece yaygındır. İkinci el ofis konteyner arayışınızda firmamız Bikonteyner sizlere farklı model konteynerler ile hızlı ve kullanışlı çözümler sağlamaktadır. Stoklarımızda tek odalı konteyner ürünleri bulunduğu gibi ihtiyacına özel olarak +wc li ve iki bölmeli konteynerler da bulunmaktadır. İkinci el konteyner satışı yaptığımız gibi firmamız kullanım yapmadığınız ofis konteyner için alım da yapmaktadır.

Mağaza Konsepti Ofis Konteyner

Belirli bir süre kullanıma son derece uygun, tasarımı ile etkileyici ve kullanıma en elverişli modelledir. Daha çok inşaat firmalarının tanıtım ve büro olarak kullanımları, çeşitli organizasyonlarda ofis kullanımı için oldukça ideal ürünlerdir. Bu tür konteynerler da yer döşemesi, duvar kaplaması hazır olarak bulunabildiği gibi dilerseniz kendi kullanımınıza en uygun şekilde dekorasyon yapabilirsiniz. Mağaza Konsepti ikinci el ofis konteyner modeller için bizlere ulaşıp tüm modeller hakkında fiyat ve diğer teknik detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

İkinci El Konteyner Alım Satım

İkinci el konteyner alım satım ve kiralama ile ilgili tüm detayları uzmanından öğrenin. /span>

İki Odalı İkinci El Ofis Konteyner

Projenizin amacına göre tek odalı konteyner kiralayıp satın alabileceğiniz gibi dilerseniz daha büyük ölçülerde 2 odaya sahip konteyner da firmamızdan talep edebilirsiniz. Genelde bu  tip konteyner modelleriden her odada 2 toplamda 4 adet pencere bulunur. Yerler parke kaplı olup duvarlar betopan olup yalıtımı da son derece güçlüdür. Projeniz için en uygun fiyatlarla iki odalı ofis konteyner ürünlerini firmamızdan satın alabilirsiniz.

Ofis Konteyner ve Wc + Duş

İkinci el ofis konteyner ürünleri içinde en çok talep gören ürünlerden biridir. Tek odaya sahip olan bu konteyner modelinde sayrıca wc-duş kabini bulunmakta olup bir kullanım için son deece ideal bir üründür. 3x7m ölçüleri genelde bu konteyner çeşitlerinde standarttır. Klimalı modelleri hazır bulunmakta olup yada alım yaptıktan sonra kendi klimanızı monte edebilir yer döşemesi dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Ülkemizde başta İstanbul olmak üzere her ilede bu konteyner modeli yoğu talep görmektedir. Bikonteyner olarak ikinci el konteyner alım ve satımda sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. Sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ofis konteyner modelleri için hemen ulaşabilirsiniz.

× WhatsApp'dan bize yazın!