1–9 arasında 22 sonuçlar gösteriliyor

İkinci el ofis konteyneri satmak istiyorsanız en yüksek fiyatla hemen alım yapıyoruz. Bikonteyner ikinci el konteyner kiralama ve konteyner alanlar olarak sizlere hizmet vermektedir. Tek oda, iki oda, çok odalı, wc ve duşlu eski yeni nesil tüm ofis konteynerleri nakit alım yapmaktadır.

Ofis konteyneri şantiyelerde büro ve müşteri kabul odası olarak sıkça kullanılmaktadır. Farklı metrekarelerde imalatı yapılabilmektedir. Az yada çok kullanılmış her modelde alımlarımız vardır. 2.el ofis konteyneri için hem kiralama da en iyi fiyatları veriyor hemde satın alırken değerinde nakit ödeme yapıyoruz.

Kullanmadığını ofis ve büro konteynerleri bekleterek değer kaybetmesine neden olmayın. Şirketimiz sizlerden en iyi fiyatlarla almakta ve ihtiyacı olan kişilerin kullanımına vermektedir. Çürümeye terk etmek, hurda niyetine vermek yerine kurumsal firmamız üzerinden kolayca ikinci el konteyner satışı yapabilirsiniz.

İkinci El Ofis Konteyner Modelleri

Panelli tip ofis konteyneri, paslanmaz galvaniz şase konteyner, birleşimli konteyner modelleri bulunmaktadır. Tek odalı, iki oda, 3 odalı, tek katlı, iki veya çok katlı imalatı yapılmaktadır. 21 m2 300×700 ölçüleri en sık tercih edilen modelidir.

İsteğe göre bu konteyner modeli çatılı, yalıtımlı, zemin kaplamalı, wc ve duş ilavesi yapılmış vede mutfaklı olarak bulunmaktadır. çeşitli aksesuarların kullanımı ile birlikte tam bir ofis kullanımı sunabilmektedir.

İkinci El Ofis Konteyner Fiyatları

İkinci el konteyner alan yerler olarak fiyat belirlemesinde oldukça titiz davranıyoruz. Sizleri mağdur etmeden satmak istediğiniz ürüne en güncel ve hakkaniyetli fiyatı söylüyoruz. Yerinize aynı gün içinde geliyor ve konteyneri detaylı inceleyip fiyat çıkarıyoruz.

Konteynerin bugüne kadarki kullanım ömrü ile kalan kullanım süresi fiyatların belirlenmesinde en büyük etkendir. Kaç metrekare tabana sahip olduğu, kaç odalı olduğu ve aksesuarlarıda fiyatları netleştirmektedir. Tam fiyat almak için yerinde ürünü görebilir ve sizlere hemen fiyat verebiliriz.

2021 ikinci el ofis konteyneri fiyatları için bizimle irtibata geçiniz, Hem kiralama hemde 2 el satışları için nitelikli hizmeti sağlayıcıyız. Düşük ve değerinin çok altında fiyatla ürünlerinizi elden çıkarmayınız. Konteyner satışı için ülkemizde senelerdir kaliteli güvenilir hizmet veren firmamızla çalışın.