1–9 arasında 23 sonuçlar gösteriliyor

İkinci el şantiye konteyneri kiralaması ve alımları yapıyoruz. Şantiyelerde barınma, yatakhane, büro, yemekhane, wc ve duş için kullanıldığı gibi projede ofis büro amacı ile kullanılan konteyner modelidir. Tek katlı ve tek odalı olabildiği gibi isteğe göre 3-4 katlı veya çok odalı olarak da imalatı yapılabilmektedir. Standart veya özel üretim tüm konteyner çeşitlerinde güvenli alım sağlıyoruz.

Bikonteyner firmamız ikinci el şantiye konteyneri alan yeler olarak kullanmadığınız tüm model konteynerleri değerinde nakit olarak adresinizden almaktadır. Az kullanışmış veya çok kullanılmış tüm konteyner ürünleriniz için en iyi fiyatları sizlere veriyoruz.

Şantiye Konteyneri Modelleri

Sandviç panel şantiye konteyneri, betopanlı konteyner ve birleşimli modelleri bulunur. 300×700 ölçüleri piyasada en çok kullanılmakta olan çeşitleri arasında yer alır. İmalat yaptırmak istediğiniz de farklı özellikler ve aksesuarlar da ekelenebilmektedir. Kimi şantiye konteynerleri banyolu, tesisatlı, zemin kaplamalı, yalıtımı olarak hazır teslim edilebilmektedir.

İkinci el şantiye konteyneri satın alan firmamız aynı zamanda kiralama hizmeti de vermektedir. Satmak istediğiniz yada ihtiyacınız olan konteyner için bizlere ulaşarak daha detaylı geniş bilgi alabilirsiniz. Eski tip modeller veya yeni nesil tüm konteyner çeşitlerinde en iyi fiyatla alım yapmaya devam ediyoruz.

İkinci El Şantiye Konteyneri Fiyatları

Yıpranmış, eskimiş, az kullanılmış ve her ne durumda olursa olsun tüm konteyner ürünlerinize talibiz. Müşterilerimizden satın aldığımız konteynerler gerekli bakımları yapılmak sureti ile tekrar kullanıma sunulmaktadır. 2.el şantiye konteyneri satmak istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşınız.

2.el şantiye konteyneri fiyatları için ürünün son halini görmemiz ve fiyat belirlememiz gerekmektedir. Bizlere şantiye konteynerinin son güncel fotoğraflarını göndererek de fiyat isteyebilirsiniz.

İkinci el şantiye konteyneri alan yerler

Yılın her günü gezici mobil ekibimizle konteynerleri yerinde görüp müşterilerimize en iyi fiyatları hemen veriyoruz. Vereceğimiz ikinci el şantiye konteyneri fiyatları tarafınızdan kabul edilmesi halinde kendi araçlarımız ve vinç yardımı ile konteyneri yerinden alıyoruz.

2.el şantiye konteyneri alanlar olarak her alışverişimizde nakit ödeme yapıyoruz. Vadeli çalışma prensibimiz bulunmamaktadır. Konteynerin değerin neyse hemen ödeme sağlıyoruz. Tek adet yada çok adetli tüm şantiye konteynerleri satın alıyoruz.