İkitelli Konteyner

Konteynerler günümüzde geniş mimari seçeneklerle çok farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. İkitelli konteyner firması olarak hem kiralama hizmetleri vermekte hemde ikinci el konteyner için alım yapmaktayız. İnşaat ve şantiye alanlarında, çeşitli sektör ve organizasyonlarda kullanılan tüm ürünlerinizi değerinde nakit olarak hemen satın almaktayız. Montaj, söküm ve nakliye hizmetlerinin tümü firmamıza aittir.

ikitelli ikinci el konteyner alanlar

İkitelli İkinci El Konteyner Alanlar

Standart yada bir çok kullanım amacına göre tasarlanmış tüm modellerde alım yapıyoruz. İlan yöntemi ile günlerce uğraşmak yerine firmamız ile en hızlı ve etkili şekilde satış sağlayabilirsiniz. Yerinizden yada proje alanına gelmekte ve yerinizde de hizmet sağlayabilmekteyiz. Yatakhane amacı ile, wc-duş amacı ile, ofise  büro dahil tüm amaçlar için kullanılmış olan konteynerleri almaktayız. Satın alım yaparken tüm müşterilerimize nakit ödeme sağlamaktayız.

İkitelli konteyner şirketimize 0 532 382 33 53 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

İkitelli Konteyner Kiralama

İkitelli Konteyner Kiralama

Hazır ürünlerde hizmet verdiğimiz gibi kişiye özel, kullanıma özel ve projenize özel mimari tarafımda konteyner hazırlayabilmekteyiz. İstanbul içinde her semtte konteyner kiralama desteği verebilmekteyiz. Tek yapmanız gereken Bikonteyner firmamıza ulaşarak kiralama yapmak istediğiniz konteynerin model ve teknik detaylarını belirtmenizdir. Uzman personelimiz sizlere gün içinde en uygun konteyner modeli için fiyat teklifi sunacaktır.

İkitelli konteyner firmamıza tüm talep, soru ve isteklerinizi dilediğiniz zaman iletebilirsiniz. tecrübeli kadromuzla senelerdir sağladığımız eksiksiz hizmetleri en güvenilir şekilde sağlamaktayız. Her gün tüm ilçelerde ücretsiz keşif desteğimiz bulunmaktadır.Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir yanıt yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!