Konteyner Firmaları

Sıfır konteyner alımlarında hizmet veren firma bulmak kolay iken ikinci el alım yapan konteyner firmaları bulmak pek kolay olmaz. İstanbul hem konteyner alırken hemde 2.el konteyner satarken en çok talebin oluştuğu ilimizdir. Çünkü Her ne kadar diğer bölgelere çok daha fazla alternatif olsa da etkin hizmet veren firma sayısı oldukça azdır. Bikonteyner sektördeki bu açığı profesyonel kadroları, sağlam firma altyapısı ve nitelikli hizmet anlayışı doldurmaktadır.

İkinci El Konteyner Alan Firmalar

Bikonteyner firması tüm konteyner modellerinde ikinci el konteyner alım satım yapmaktadır. Şantiyelerden çıkma konteynerler, ofis veya büro amacı ile kullanılmış konteynerler dahil tüm modellerde sizlerden satın alım yapmaktadır. Satmak istediğiniz konteynerin güncel görsellerini firmaya ileterek hemen fiyat teklifinizi alabilir yada ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul konteyner firmaları şirket merkezimiz İstanbul Anadolu yakasında olup Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtleri dahil tüm bölgelerde hizmet verilmektedir.

konteyner firmaları

İstanbul Konteyner Firmaları

Yeni konteyner alımlarında her ne kadar firma bulmanız kolayken ikinci el konteyner alım ve satım esnasında profesyonel ve kurumsal hizmet verecek firma bulmak zordur. Şirketimiz Bikonteyner ikinci el tüm konteyner ürünlerinde alım yapmaktadır. Güvenlik ve kabin konteyneri, yaşam konteyneri, ofis ve mağaza konteynerleri, şantiye, wc ve duş konteyner modelleri, fuar, organizasyon ve etkinlik konteynerleri dahil hepsinde alım yapıyoruz. Satmak istediğiniz konteyner için yerinize gelip ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde aynı gün kendi ekibimiz ve araçlarımızla yerinizden alıyoruz. Size en kısa sürede kurumsal düzeyde hizmet verecek konteyner firmaları arıyorsanız mutlaka firmamızla görüşünüz.

Konteyner Kiralama Firmaları

Konteyner satan müşterilerimize en etkili ve nitelikli hizmeti sağladığımız gibi konteyner kiralama içinde kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Tüm özellikli konteynerlerde kiralama imkanı sağlamaktayız. Kısa süreli kiralamadan uzun vadeli kiralamaya kadar bizlere ulaşabilir ve hemen hizmet alabilirsiniz.

Sektör ve kullanım amacı farketmeksizin tüm müşterilerimize konteyner konusunda en doğru hizmeti ekibimiz sağlamaktadır. Tüm projeleriniz ve işleriniz için konteyner satmak ve kiralama gerektiğinde mutlaka bizlere ulaşınız. Bikonteyner konteyner firmaları arasında 2021 yılı itibari ile en yaygın hizmeti veren firmaların başında gelmektedir.Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!