İstanbul Merkez Ofis
İstanbul Merkez Ofis

Konteyner Firmaları

Sıfır konteyner alımlarında hizmet veren firma bulmak kolay iken ikinci el alım yapan konteyner firmaları bulmak pek kolay olmaz. İstanbul hem konteyner alırken hemde 2.el konteyner satarken en çok talebin oluştuğu ilimizdir. Her ne kadar diğer bölgelere çok daha fazla alternatif olsa da etkin hizmet veren firma sayısı oldukça azdır. Bikonteyner sektördeki bu açığı profesyonel kadroları, sağlam firma altyapısı ve nitelikli hizmet anlayışı doldurmaktadır.

İkinci El Konteyner Alan Firmalar

Bikonteyner firması tüm konteyner modellerinde ikinci el konteyner alım satım yapmaktadır. Şantiyelerden çıkma konteynerler, ofis veya büro amacı ile kullanılmış konteynerler dahil tüm modellerde sizlerden satın alım yapmaktadır. Satmak istediğiniz konteynerin güncel görsellerini firmaya ileterek hemen fiyat teklifinizi alabilir yada ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul konteyner firmaları şirket merkezimiz İstanbul Anadolu yakasında olup Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtleri dahil tüm bölgelerde hizmet verilmektedir.

konteyner firmaları

Konteyner Kiralama Firmaları

Konteyner satan müşterilerimize en etkili ve nitelikli hizmeti sağladığımız gibi konteyner kiralama içinde kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Tüm özellikli konteynerlerde kiralama imkanı sağlamaktayız. Kısa süreli kiralamadan uzun vadeli kiralamaya kadar bizlere ulaşabilir ve hemen hizmet alabilirsiniz.

Sektör ve kullanım amacı farketmeksizin tüm müşterilerimize konteyner konusunda en doğru hizmeti ekibimiz sağlamaktadır. Tüm projeleriniz ve işleriniz için konteyner satmak ve kiralama gerektiğinde mutlaka bizlere ulaşınız. Bikonteyner konteyner firmaları arasında 2020 yılı itibari ile en yaygın hizmeti veren firmaların başında gelmektedir.



Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!