Konteyner Nakliye

“Konteyner nakliye hizmetlerinde kalite ve uygun fiyat Bikonteyner'da ”
placeholder
Bikonteyner
Nakliye Hizmetleri

Konteyner nakliye firması arıyorsanız bikonteyner bünyesinde mutlaka size özel çözüm vardır. Şimdiye kadar sayısız konteyner nakliyesi yapmış olan firmamız sorunsuz ve hatasız konteyner taşımacılığını en ekonomik fiyatlarla sizlere sağlamaktadır. Şehir içi şehirlerarası konteyner nakliyesi için firma uzmanlarınıza ulaşabilirsiniz. İkinci el konteyner ve konteyner kiralama hizmetlerinden olduğu gibi Konteynır nakliye içinde sizlere uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz.

Şimdi Konteyner Nakliye için fiyat teklifi isteyin!

Konteyner Nakliye Hizmetleri

Konteynerler yapısı gereği oldukça hacimli ve nakliyesi birim adet başına yüksek maliyetlidir. Genellikle bir konteyner nakil etmek istediğinizde yükleme sırasında bir vinç ve taşıyıcı tır bulundurması gerekir. Vinç ve Konteyner taşıyıcı için  ve her iki araç içinde ayrı ücret ödemek durumunda kalırsınız. Tabi bu durum konteyneri indirme sırasında da geçerlidir.

Bikonteyner.com olarak sizden aldığımız 2. el konteynerlerin nakliye ücretleri tamamen bize aittir fakat 2. el bir konteyner satın almak isterseniz kendinden vinçli tırlarımız ile size hem yükleme-indirme hem de konteyner nakliye için en uygun fiyat teklifi sözü veriyoruz.

İstanbul dan farklı illere ve bölgelere Konteyner nakliye hizmetimiz yılın her günü devam etmektedir. İster tek adet ister çok konteyner nakliye için firmamızla çalışabilirsiniz. Hemen güncel fiyatlar için ekibimizle irtibat kurabilirsiniz.

Profesyonel Konteyner Taşımacılığı

İstanbul Bikonteyner firmamız Konteyner taşımacılığı için eksiksiz ve sorunsuz hizmet vermektedir. Firmamızdan alım yapan müşterilerimize Konteyner taşımacılığından hizmetleri verirken firma dışı alımlarda da çözümler sağlamaktayız.

Konteyner nakliyesi için firmamının gerekli tecrübe ve deneyime sahip olması gerekir. Araç seçiminden, vinç seçimine, yükleme tecrübesinden, indirme tecrübesine kadar her konuda hakim olmalıdır. Amatör bir işçilik bir çok iş güvenliği sorunlarını beraberinde getirmektedir.

İstanbul içi Konteyner Nakliye için hızlı ve etkin bir çözüm sağlıyoruz. Firmamız yılın her günü Konteyner Nakliyesi yapabilecek kapasiteye sahip ve gerekli donanım bünyesinde bulunmaktadır. Uygun fiyatlarımıza uzun süredir hizmet vermekte olup dileyen müşterilerimiz hemen güncel fiyatlar için teklif alabilirler.

× WhatsApp'dan bize yazın!