Parsel Kiralama

“Konteyner için yer bulamıyorsanız Parsel Kiralama hizmetimiz tam size göre ”
placeholder
Bikonteyner
Parsel Kiralama

Parsel kiralama hacmi büyük olan Konteyner için yer bulmayan müşterilerimize özel bir hizmettir. Bikonteyner Türkiye’de ilk defa kişiye ve firmalara özel Konteyner alanı parsel kiralaması yapmakta ve sizleri yaşadığınız yer bulma sorunundan hızlı şekilde kurtarmaktayız.

Şimdi Konteyner Parsel Kiralama için bilgi alın!

Konteyner Parsel Kiralama

Bikonteyner.com olarak siz değerli müşterilerimize 2. el konteyner sektöründe bir yenilik olarak parsel kiralama hizmeti sunuyoruz. Elinizdeki 2. el konteynerleri satmak istemiyor ve geçici süreyle bir alanda depolamaya ihtiyaç duyuyorsanız sizin için ayırdığımız 2000 m² alanda sizlere konteynerleriniz için parsel kiralama hizmeti sunuyor ve sizi yüksek kiralar ile güvenliği olmayan bir arsa kiralama sorunundan kurtarmaya çalışıyoruz.

2. el konteynerlerinizi dilerseniz kendi aracınız ile, dilerseniz firma araçlarımız ile depomuza getirebilir ve bikonteyner garantisi altında depolayabilirsiniz.

Bikonteyner.com ve müşterilerimiz arasında yapılacak sözleşmede şartları belirliyor ve 2. el konteynerlerinizi almak istediğiniz güne kadar muhafaza ediyoruz.

Neden Parsel Kiralama Yapmalısınız?

Konteyner kullanımınız süreklilik arz ediyorsa, iş bitiminde satmak yerine parsel kiralama yaparak bir sonraki ihtiyacınıza kadar bizlere teslim edebilirsiniz. Bir çok kişi yer bulmadığından iş bitimizde mevcut konteynırı elinden çıkarmak ve satmak zorunda kalmaktadır. Bu tür planlamada mali açıdan bir çok konteynır sahibi zarar etmektedir. Bunun önüne geçmek için sizlere ekonomik fiyatlarla yer kiralaması, konteyner ölçünüze göre parsel kiralaması yapıyoruz.

Firmamız Konteyner kiralama için ülkemizde bir çok firmanın çözüm ortaklığı yürüttüğü gibi depolama ve belirli, belirsiz süreli yer kiralama hizmeti de vermektedir. Adet sayınız her ne olursa olsun bikonteynere ulaşıp sizlerde istediğiniz sürelerde kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

× WhatsApp'dan bize yazın!