Ümraniye İkinci El Konteyner

Yapılsal alanlar, çevre düzenleme ve bir çok farklı amaçla kullanılan konteyner ürünleri için sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Ümraniye ikinci el konteyner alım ve satışı için profesyonel ekiplerimizle hızlı ve en yüksek kalitede çözüm sağlıyoruz. Bikonteyner kullanmadığınız ve artık ihityacınızın kalmadığı boşa çıkan tüm konteynerlere talip olup peşin ödeme ile sizlerden satın almaktadır. İnşaat firmaları, lojistik firmaları ve şirketlerin bünyesinde bulunan tüm ikinci el konteyner modellerini hemen satın alıyoruz.

İkinci El Ofis Konteyner Alımı

Ofis tipi konteyner çeşitleri genelde inşaat ve benzeri proje alanlarında sıkça kullanılan ve genelde proje süresince değerlendirilen konteyner modelleridir. Projenin tamamlanması ile birlikte bu tip konteynerlerin kullanımıda sonlanır ve ihtiyaç dışı hale gelir. Bikonteyner firmamız da işte tam burada devreye girer ve kullanımı bitmiş olan konteyneri adresinize gelerek nakit ödeme  ile hemen değerine satın alır. Ümraniye ikinci el konteyner için yılın her günü hizmetimiz bulunmaktadır. Satmak istediğiniz tek adet konteyner yada çoklu konteynerler için firmamız Ümraniye tüm semtlerinde ücretsiz ekspertiz, ücretsiz keşif desteği vermektedir.

İkinci El Wc Duş Konteyner Alımı

Wc duş konteyner ürünleride yine inşaat alanlarında, dönemsel proje ve şantiyelerde sıkça kullanılmaktadır. Süresi bitiminde bir çok işletmede uzun süreli kullanımı olmaz ve boşa çıkar. Firmamızda Ümraniye ikinci el konteyner alımlarında tüm model wc-duş konteynerleri değerine sizlerden satın alır. Eski, yeni mevcut durumu her ne olursa olsun satmak istediğiniz konteyner için bizlerden teklif almayı unutmayınız.

Konteyner Kiralama Hizmetleri

Tüm konteyner modellerinde satın alıp yaptığımız gibi dileyen müşterilerimize konteyner için parsel kiralama hizmeti de vermektedir. Oldukça geniş bir alana sahip olan firmamız istediğiniz süreli yer kiralama desteği de sunar. Ayrıca kısa süreli yada projeniz süresi boyunca bizlerden konteyner kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Alım, satım, parsel kiralama ve konteyner kiralama hizmetlerinin tümünde nakliye hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Daima müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermekte ve güven duyulan firma hizmet anlayışımızı korumaktayız. Bikonteyner İstanbul içinde Ümraniye başta olmak üzere tüm semtlerde yağın bir hizmet ağına sahiptir.Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!