2.El Konteyner

2.El Konteyner bir çok firmanın projeleri için aradığı hizmetlerden en önemlisidir. Her ne kadar ülkemizde çok amaçlı konteyner kullanımı bulunsada ticari amaçla kullanım oldukça yüksektir. 2.el konteyner için inşaat ve yapı alanları ilk sırada gelir desek yeridir. Bir çok inşaat projesinde işçilerin yatakhane alanları, wc ve duş alanları konteynerler ile sağlanmaktadır. Firmamız Bikonteyner de sektörel anlamda bu ihtiyacı gidermek için sizlere hem alım hemde satım esansında büyük kolaylıklar sunmaktadır.

İkinci El Konteyner Alım

Firmamız Bikonteyner uzman ekipleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile işletmelerin, kurum ve kuruluşların kullanımı sonlanmış olan tüm konteyner çeşitlerini değerine nakit olarak satın almaktadır. Son derece değerli olan konteyner ürünlerinizi kesinlikle yok pahasına elden çıkarmayınız. Hemen bikonteyner uzmanlarına ulaşıp konteyner için fiyat teklifi isteyiniz. 2.el konteyner alanlar olarak dileyen müşterilerimize yerinde tespit hizmeti de vermekteyiz. Adresinizi bizlere bildirip uzmanlarımızın konteynerleri yerinde görüp hemen fiyat vermesini isteyebilirsiniz.

Konteyner ürünleriniz tek odalı, çift odalı veya farklı türde olması bizler için farketmemektedir. Hemen konteyner zaman birimlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

2.El Konteyner Satışı

2.El Konteyner ihtiyacınızda firmamız bir çok alternatif sizlere sunmaktadır. Farklı amaçla kullanıma en uygun modelleri Bikonteyner firmamızda bulacaksınız. Kendi müşterilerimizden aldığımız 2.el konteyner ürünleri gerekli bakım ve onarım hizmet geçirmekte ve uzun ömürlü kullanıma ulaştırıp sizlerin hizmetine sunmaktayız. Konteyner nakliye ve montaj hizmetleride ayrıca firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Hem ikinci el konteyner alanlar olarak hemde ikinci el konteyner satışında ülkemizde lider firmalardan biriyle çalışmış olacaksınız. Sizleri kesinlikle mağdur etmeyecek ve her an teknik destek alabileceğiniz kaliteli bir hizmet sizlerle olacaktır.

Konteyner Kiralama

2.El konteyner alım satım hizmetleri dışında firmamız konteyner kiralama hizmeti de sunmaktadır. Eğer kullanım projeniz belirli bir süre içinde satın almak yapmak ekonomik bir çözüm olmayacaktır. Bikonteyner sizlere uygun fiyatlarla, hızlı ve kaliteli hizmeti ile nokta atışı çözümler sunacaktır. Kullanım amacı ve kullanım alanınıza en uygun konteyner çeşitlerini kesinlikle firmamızda bulacaksınız. İstanbul ilçe ve semtlerinde hizmet verdiğimiz gibi Türkiye genelinde de bir çok bölgede sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

 Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir yanıt yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!