Konteyner ikinci el

Konteyner ikinci el arayışlarınızda firmamız Bikonteyner sizlere farklı bir çok model konteyner ürünleri ile hizmet vermektedir. Hem konteyner alımında hemde ikinci el konteynerleri satışınızda hizmet veren firmamız en iyi çözümleri sunmaktadır. Az kullanılmış, yıpranma oranı düşük, tek odalı veya çok odalı bir çok konteyner filomuzda bulunmaktadır. İstanbul ikinci el konteyner firması arayışınızda aradığınız kalitede çözümü firmamızda bulacaksınız.

Ofis Konteyner İkinci El

Projelerinize özel Ofis konteyner için ikinci el ürünlerimizle sizlere en pratik çözümleri sağlıyoruz. İstanbul da bir çok bölgede şantiye alanlarında ofis konteyner ihtiyacı bulunmaktadır. Hem güvenli bir iş adresi hemde büro kullanımı için oldukça ideal bir kullanım sunmaktadır. Ofis konteyner ikinci el alımlarınızda iç dizaynı istediğiniz gibi şekillendirebilme olacağınız bulunmaktadır. Sağlam olması, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunması ve ayrıca yalıtım konusunda da etkili özelliği ile tercih sebepleri arasındadır. Konteyner ikinci el ofis kullanımlarında çalışma masaları, klima üniteleri, ısıtıcı tertibatları içinde son derece kullanışlı bir sistemdir.

Wc Duş Konteyner İkinci El

Belki şehir içi projelerde wc ve duş ihtiyacı genelde çok sorun gibi görünmese de merkezi konumlardan uzak projelerde wc ve duş için konteyner kullanımı büyük bir gerekliliktir. Konteyner ikinci el taleplerinde bir çok modelde bizlere istek gelse de wc duş kullanımı en çok talep aldığımız alanların başında gelir. Personel istek ve ihtiyaçlarının karşılanıp giderilmesi amacı ile prefabrik konteyner kullanımları en etkili çözümlerdir. Bir çok alanda kullanım yapılıyor olsa da şantiye alanları için en ideal kullanım yöntemidir.

İkinci el konteyner alımınız Wc duş amaçlı ise belirli standart ölçülerde arayışınız olabileceği gibi dilerseniz farklı ebat ve ölçülerde de talepte bulunabilirsiniz. Genelde standart alan kullanımı 21 m2 civarında olup 3×7 m olarak bilinir.

Konteyner ikinci el için bizi arayın

Her alanda kullanıma en uygun konteyner çözümleri sağlıyoruz.

Güvenlik Kabini Konteyner ikinci El

Bikonteyner olarak bugüne kadar kiralama ve satış için güvenlik kabini taleplerini sıklıkla almış bir firmayız. Metropol kabin, Panel ve Polyester kabin olarak 3 farklı modelde konteyner bulunmaktadır. Büyük işletme olsun yada küçük işletme olsun güvenlik kabinleri gerekliliği gözardı edilemez. Yaz kış 4 mevsim kullanım kolaylığı sunmaktadır. Firmamızda güvenlik konteyneri olarak farklı ebat ve ölçülerde ürünler bulunmakta olup firmamız hem alım hemde satışını yapmaktadır.

İkinci El Konteyner Alım Satım

İkinci el konteyner alım satım ve kiralama ile ilgili tüm detayları uzmanından öğrenin. /span>

× WhatsApp'dan bize yazın!