1–9 arasında 45 sonuçlar gösteriliyor

İkinci el yaşam konteyneri satmayı düşünüyorsanız en iyi fiyatla nakit ödeme yaparak alım sağlıyoruz. Genelde konaklama amacı ile kullanılan yaşam konteyneri ticari alanlarda da sıkça tercih edilmektedir. İnşaat projelerinde yemekhane, yatakhane, duş ve wc için bu konteyner modelleri tercih edilebilmektedir.

Yaşam konteynerleri ayrıca konut ve barınma içinde bireysel olarak tercih edilir. Farklı bir çok çeşitlerde üretimi yapılmaktadır. Tek odalı, iki odalı, tek katlı veya çok katlı olarak satışa sunulur. Sıfır veya ikinci el satışı ülkemizde sıklıkla yapılmakta ve alıcı bulmaktadır.

Ofis kullanım amacı için son derece uygun olan bu konteyner türü ayrıca yatakhane, WC-DUŞ ünitesi, yemekhane oluşumu, eğitim binaları, güvenli yapıları, çamaşırhane, mutfak konumlandırması, kamp ve daha bir çok farklı amaç için kullanılabilmektedir.

İkinci El Yaşam Konteyneri Modelleri

Paslanmaz galvaniz saç kullanılarak imalatı yapılan yaşam konteyneri farklı ebatlarda özel olarak üretilmektedir. Betopanlı konteyner modeli, Monoblok birleşimli konteyner ürünleride bu çeşidin modelleri arasında girilmektedir. Ayrıca sandviç panel konteyner çeşitleride yaşam konteyneri olarak değerlendirmektedir.

Bikonteyner firmamız ikinci el konteyner kiralama hizmeti sağladığı gibi satmak istediğiniz, artık kullanmadığınız ve boşta duran tüm konteynerlerini değerinde nakit olarak satın almaktadır.

Sahibi olduğunuz konteynerinizin mevcut durumu her ne olursa olsun Bikonteyner sizlere en iyi fiyatları sağlar ve kabul etmeniz halinde aynı gün adresinizden alım yapar. Fiyat tespiti için mobil ekibimizle ücretsiz keşif sağlıyoruz.

İkinci El Yaşam Konteyneri Fiyatları

Firmamız Bikonteyner ikinci el konteyner satışı yapmamakta ancak kiralama hizmeti vermektedir. Ayrıca satmak istediğiniz ikinci el yaşam konteyneri için sizlere en yüksek fiyat teklifini vermektedir.

En başında satın alırken çok ciddi fiyatlar ödediğiniz konteynerinizi yok pahasına ölü fiyatına elden çıkarmayın. Hemen bizleri arayın konteyner için sizlere en iyi fiyat teklifini verelim.

2.el Yaşam Konteyneri Alınır

Sadece konteyner alımı ve kiralama üzerine profesyonel hizmet veriyoruz. Kurumsal düzeyde hizmet önceliğimizdir. her konteyner satışı esnasında müşterilerimize nakit ödeme yapıyoruz. Yaşam konteyneri konusunda şimdiye dek binlerce alışveriş yaptık. Sizlerde değerinde ikinci el satışı için şimdi bizi arayınız.