1–9 arasında 37 sonuçlar gösteriliyor

İkinci el konteyner ev modellerinin tümünde alım yapıyoruz. Kullanmadığınız satmak istediğiniz ve alıcı aradığınız konteyner evler için bize ulaşabilirsiniz. Bikonteyner ikinci el tüm konteyner çeşitlerinde nakit ödeme ile alım sağlamaktadır.

Özel üretim konteyner evler, sandwic panel, birleşik panelli prefabrikler ve diğer tüm modeller için ikinci elde en iyi fiyatları sizlere veriyoruz. Yaşam konteyneri olarak da bilinen bu ürünlerin 2.el piyasası her zaman vardır. Bu sebeple hurdaya vermek yerine doğru alıcısına ulaşmanız halinde daha iyi fiyatlara konteyner evi satmanız mümkündür.

İkinci El Konteyner Ev Modelleri

20m2 tek odalı konteyner ev, iki veya 3 odalı, tek katlı veya çok katlı bir çok farklı tasarımı bulunmaktadır. Yeni nesil konteyner evlerde hazır olarak bir çok donanım ve aksesuar da beraber bulunmaktadır. Wc-duş odası, mutfak bölümü, yalıtım ve izolasyon sistemi, çatı sistemleri gibi bir çok detay bulunur.

Konteyner ev konut amaçlı kullanılmakta olup son yıllarda da ülkemizde de artan bir talebi vardır. Her ne kadar uzun kullanım amacı ile satın alım yapılsa da zamanla yeterli gelmeyebilir yada kullanım dışı kalabilir. Bu noktada devreye firmamız girer ve sizlerin kullanmadığı ikinci el konteyner evleri değerinde nakit olarak satın alır.

İkinci El Konteyner Ev Fiyatları

Konteyner ev fiyatları taban alan metrekaresine göre, oda sayısına, çatı sistemine göre, kat sayısına ve aksesuarlarına göre değişkenlik gösterir. İkinci el konteyner alımlarımızda da konteynerin kullanım süresi ile kalan ömrüne göre fiyatlandırma yapılır. Bununla birlikte konteyner ev içinde bulunan çeşitli aksesuarlarda fiyatlandırmaya dahil edilir.

Satmak istediğiniz konteyner evin ne kadar fiyat edeceğini öğrenmek için bizlere son güncel halinin fotoğraflarının gönderebilir ve hemen fiyat alabilirsiniz. Fotoğraf üzerinden göndereceğimiz fiyatlar ortama fiyatlar olup nihai bedel konteynerin yerinde görülmesi ile netleşecektir.

İkinci el konteyner ev alan yerler

İkinci el konteyner ev alanlar olarak 10 yılı aşkın süredir aralıksız bu hizmeti müşterilerimize vermekteyiz. İşimizin sadece bu olması nedeni ile en iyi alıcı konumundayız. Bizim dışımızdaki sektörlerden çok daha düşük fiyat almanız olasıdır. Bu nedenle ikinci el konteyner evlerin satışı için mutlaka firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz.