Avcılar Konteyner

Bikonteyner İstanbul geleninde her ilçede aktif hizmet vermektedir. Avcılar konteyner firması arayışınız varsa firmamız hem ikinci el konteyner alımları yapmakta hemde istediğini özelliklerde konteyner kiralama hizmetleri vermektedir. Mevcut konteynerlerinizi artık kullanmıyorsanız onları kolayca nakite çevirebilirsiniz. Tüm müşterilerimize konteyner satışlarında nakit ödeme yapmaktayız.

avcılar ikinci el konteyner

Avcılar İkinci El Konteyner

Lojistik, depolama, yatakhane, ofis, büro, wc, duş ve güvenlik amacı ile kullanılmakta olan konteynırlar oldukça fazla talep görmektedir. İnşaat ve şantiye alanları bu sektörler arasında son yıllarda en fazla öne çıkan sektördür. Bir çok kişinin aynı anda barınma ihtiyacından, wc ve duş ihtiyaçlarına kadar bir çok gereksinimini karşılamaktadır. Yine yapı alanlarında şirketler için satış ofisi olarak da sıkça kullanılmaktadır.

Sıfır konteyner genelde herkes tarafından bilinmektedir ki fiyatları oldukça yüksektir. Bu nedenle eskiyen konteynerlerinizde değerlidir ve hurdaya çıkarılacak, atılacak ürünler değildir. Avcılar ikinci el konteyner firması olarak sizlere ait olan ürünlerinize en iyi fiyatları veriyor ve yerinizden kendi araçlarımızla aynı gün alım yapıyoruz.

avcılar kiralık konteyner

Avcılar Kiralık konteyner

Yeni birinci el konteyner maliyetli olacağından ikinci ele ihtiyaç duyabilirsiniz. Firmamız şirketlerin ve firmaların kısa süreli yada uzun vadeli ihtiyaçlarından istedikleri her özelliği üstünde bulunduran kiralık konteyner hizmetleri sağlamaktadır. Tek odalı, çok odalı, tek katlı yada çok katlı tüm model konteynır kiralama hizmeti verebilmekteyiz. 2020 ikinci el konteyner fiyatları için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir yanıt yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!