Esenyurt Konteyner

Yeniden yapılanma ve kentsel dönüşüm alanı Esenyurtta konteyner kullanımı oldukça fazladır. Esenyurt konteyner firması olarak her alanda kullanım yapılmış ve artık görevi ve kullanımı kalmayan konteynerlerinizi aynı gün adresinizden nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Kullanım yapmayacağınız konteynerleri bizlere ulaşarak nakit olarak hemen değerlendirebilirsiniz. 0 532 382 33 53 nolu hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ikinci el konteyner

Esenyurt İkinci El Konteyner

İstanbul ikinci el konteyner firması olarak mevcut durumları ne olursa olsun tüm ürünlerini satın alıyoruz, konteyner kiralama hizmeti veriyoruz ve kullanımda olan konteynerleriniz için yer, parsel kiralama hizmetleri veriyoruz. Sizlerden satın alacak olduğumuz tüm konteynerleri gerekli bakım onarımlarını yaparak tekrar kullanıma sunuyoruz. Bu nedenle konteyner satışı yaparken doğru yerlerle çalışmanız halinde çok daha iyi fiyatlar alırsınız.

İstanbul 2020 ikinci el konteyner fiyatları için bizleri arayabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konteynerlerinizin güncel fotoğraflarınızı bizlere gönderebilir ve ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz firmamızı arayarak ücretsiz hizmetimiz olan keşif desteği alabilirsiniz. Adresinize gelecek olan uzmanlarımız yerinde tespit yapıp hemen sizlere fiyat teklifi verecektir.

Esenyurt konteyner kiralama

Esenyurt Konteyner Kiralama

Bölgenizdeki kısa yada uzun süreli projeleriniz için firmamızdan her türlü özelliklere sahip konteyner kiralaması yapabilirsiniz. Tek odalı konteyner, iki odalı konteyner, tek katlı yada çok katlı konteyner, şantiye konteyneri, ofis, büro ve tüm çeşitlerde kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Esenyurt konteyner firmamız nitelikli hizmetlerini hem kurumsal firmalara hemde bireysel kişilere sağlamaktadır.

 Yazar: Bikonteyner
İkinci el konteyner alım satım için profesyonel destek alın. Bikonteyner ikinci konteyner ürünlerini değerlendirmek isteyenlere değerinde nakit olarak teklif vermektedir. Sizlerden satın almış konteyner ürünlerini bakımları yapılmış halde talep edenlere ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

× WhatsApp'dan bize yazın!